top of page

℗ ТЕСТ

Смерть з повітря. ЗСУ отримали дрони-камікадзе Warmate

Пройдіть тест, щоб дізнатись, на що вони здатні

Починаючи повномасштабну війну проти України, росія розраховувала здобути швидку перемогу та зустріти обіймами колаборантів. Натомість отримала принизливі поразки на полі бою та згуртовану українську націю, де кожен робить для перемоги все, що може. Волонтерський рух набрав приголомшливих масштабів. За лічені дні люди збирають сотні мільйонів гривень «на Байрактари», не кажучи про безліч менших, але також важливих волонтерських проєктів. Все це — великі кошти. І значна їх частка — 4 мільярди гривень — зібрана за допомогою Банок від monobank.

crossed-swords_2694 (1).png

Банка — це унікальний сервіс накопичення, в якому можна налаштувати відразу декілька зручних способів поповнення. Тому свої Банки в monobank відкрили всі відомі благодійні фонди. Знайти їх можна у додатку в розділі Накопичення —> Банки на благо. Зараз таких понад сотні. Зокрема, у легендарному зборі Сергія Притули та Ігоря Лачена «Народний Байрактар» 26,5% грошей було зібрано саме через «Банки».

banka-monobank.png

Що таке Банка?

Кожен із клієнтів mono може обрати благодійний проєкт, якому бажає допомагати, і налаштувати один із чотирьох способів поповнення відповідної Банки: 

Округляти баланс на своїй картці на кінець дня

Округляти суму кожної покупки

Передавати відсоток від витрат

Налаштувати регулярний платіж

Дрони-камікадзе Warmate

Один із останніх великих проєктів, реалізованих завдяки Банкам, — 64 млн гривень, зібрані на польські ударні дрони-камікадзе Warmate, 6 млн із яких, до речі, задонатив сам monobank. Один комплекс (20 дронів) вже переданий Збройним силам України, ще один на підході.

test

Пройдіть наш невеликий тест і дізнайтесь, на що здатні ці «пташки» та які «сюрпризи» вони готують для загарбників

Правильна відповідь: 30 кілометрів

3

Практична стеля

Висота, з якої на голови орків прилетить «щастя» у вигляді Warmate, може становити:

Правильна відповідь: 300-500 метрів

4

Двигун

Warmate буде майже непомітним для ворога, навіть на низькій висоті, тому що має двигун:

Правильна відповідь: електричний

5

Швидкість в атаці

Швидкість, з якою Warmate мчатимуть як яструби, побачивши ціль, становить:

Правильна відповідь: 150 км/год

6

Вага дрона

Легкий, але небезпечний. Вага дрона Warmate становить:

Правильна відповідь: 5,7 кг

7

Вага бойової частини

«Подарунки», які оркам доставлятимуть Warmate, можуть важити:

Правильна відповідь: 1,4 кг

Бережіть себе та рідних. Все буде Україна! 

1

Дальність управління

Максимальна відстань, з якої українські оператори Warmate можуть керувати дроном, виявляти скупчення орків, їх техніки та слати їм «гарячі вітання», становить:

2

Крейсерська швидкість

Швидкість, з якою Warmate підкрадається до рашистів, становить:

Правильна відповідь: 80 км/год

Наприклад, із перших днів війни у додатку mono з’явилась можливість в пару кліків переказувати кошти з картки «єПідтримка» на користь Армії. Лише за добу нею скористалися понад 350 000 клієнтів, переказавши 210 млн грн. Одночасно з цим, mono зробив англомовну сторінку, за допомогою якої можна задонатити для ЗСУ з-за кордону. Сума, яку завдяки їй вдалося зібрати, становить 57,6 млн грн. 

 

Наприкінці березня mono разом із декількома київськими закладами запустили крутий проєкт – «підвішену» каву для ЗСУ. Суть в тому, що в закладах можна заплатити за каву та їжу для українських військових. 

 

Тримаємось, віримо в перемогу та допомагаємо ЗСУ!

Завдяки зручним фінансовим інструментам за останні півроку monobank став одним із найпотужніших фінансових хабів. Через нього було зібрано понад 5 мільярдів волонтерських гривень. На Банки можуть легко донатити клієнти як самого mono, так і інших банків. Але у mono були й інші масштабні волонерські проєкти, направлені на підтримку ЗСУ.

line1-2.png

Не Банками єдиними

bottom of page