top of page
1.jpg
2.jpg
pic-2.png

3 листопада 2022

pic-1.png

12:00 - 14:00

pic-3.png

Онлайн / участь безкоштовна

Світова економіка змінюється на очах. Американський фондовий ринок – а слід за ним й інші - потужно лихоманить. Вже який місяць поспіль маємо стале падіння з нетривалими відскоками. Третій квартал 2022 став для фінансових ринків одним з найгірших за минулі роки. А якщо рахувати з початку року, то результати взагалі катастрофічні. Падіння склало від 15% до 32%, а це трильйони доларів втрачених інвестицій. І видаєтья, це ще не дно. Не додають оптимізму і макроекономічні показники. Так Bank of America в своєму нещодавньому звіті погіршив прогноз щодо тривалості інфляції, зазначивши що вона залишиться високою ще найближчі 10 років. Більшість експертів очікують від найближчого засідання ФРС, яке відбудеться на початку листопада, підвищення облікової ставки одразу на 75 пунктів. А деякі навіть прогнозують всі 100 пунктів зростання. Директор з грошово-кредитних ринків і ринку капіталу МВФ, Тобіас Адріана, зазначив що зміна настрою інвесторів може призвести до падіння фондового ринку ще на 20%.

 

Підсумовуючи: практично всі джерела інформації про економічний стан світу і вся інтерпритація цієї інформації негативні та говорять про те що негатив продовжиться. Очевидно такі очікування будуть тільки посилювати тиск на фондовий ринок, який і без того перебуває в ненайкращий формі.

А куди йде фондовий ринок та світова економіка, туди йде й крипта. Bitcoin повторюючи тренди фондового ринку вже зістрибнув до позначки $19 тис. та тягне за собою весь ринок криптовалют. Видається що ми втрапили в “ідеальний шторм”, коли маємо цілу низку несприятливих подій, які посилюють негативний ефект одна одної. Спускаючись від макроекономічних висот до особистих портфелів, постає просте запитання: що з усім цим має робити приватний інвестор? Які рішення слід приймати, коли стільки негативних чинників та сигналів? Про це поговоримо з експертами вебінару.

В програмі розглянемо наступні питання:

Причому біткоїн до фондового ринку? Чому і як політика ФРС США впливає на падіння вартості криптовалют?

Які угоди були найбільш популярні серед українців на фондовому та крипто ринках протягом останніх півроку: що купляли, від яких активів позбувалися.

Коли “бик надасть копняка ведмідю”, чи довго чекати на розворот?

На що варто орієнтуватись приватним інвесторам у своєму аналізі ринкової ситуації.

Які активи зростають всупереч загального тренду падіння.

Що слід, а що категорично не варто робити інвесторам за поточних обставин.

Спікери

Пацан.png

Михайло Пацан

Інвестор, підприємець, експерт в галузі міжнародних фінансових ринків і криптовалют, фінансовий консультант

Роберт Лі.png

Роберт Лі

Інвестор-практик із досвідом роботи у фінансовій сфері понад 8 років,сертифікований спеціаліст Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України за напрямом «Торгівля цінними паперами»

Сергій Мариничев.png

Сергій Мариничев

Ком'юніті Менеджер та Амбасадор Bybit

5.jpg

Реєстрація

Online

Участь безкоштовна*

*за умови попередньої реєстрації

Організатор

minfin-ua.png
Партнер

За підтримки:

bybit.png

Контакти

СВЕТЛАНА-ФРИДРИХСОН.jpg

Світлана Фрідріхсон

Запропонувати тему / спікера

+38 067 434 22 08, +38 095 453 55 31s.fridrikhson@treeum.net

Елена-Плакся.jpg

Олена Плакся

Спонсорство і реклама

+38 093 924 37 75, +38 097 221 51 06
o.plaksya@treeum.net

Дмитрий-Бараниченко1.jpg

Дмитро Бараніченко

Акредитація змі і медіапартнерство

+38 066 40-888-66
d.baranichenko@treeum.net

Присоединяйтесь к нам в соц. сетях

Про компанію

Финансы

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • tg
bottom of page