top of page

СПЕЦПРОЄКТ

5 причин оформити всеКАРТУ від ПУМБ прямо зараз

ico-1.png

Розв’язана росією повномасштабна війна згуртувала українців. Кожен наближає перемогу над ворогом, роблячи своє. Сотні тисяч громадян боронять Україну на фронті із зброєю в руках. Десятки тисяч волонтерять, допомагаючи військовим та іншим співвітчизникам, які цього потребують. Десятки мільйонів в свою чергу долучаються до цього процесу, коли просто працюють на своїх роботах, сплачують податки та донатять тим самим волонтерам. І більшість цієї допомоги — безготівкові грошові перекази. Або на рахунки благодійних фондів, або напряму на картки активістів.

 

Вочевидь, питання можливості швидко і без переплат робити такі перекази та вирішувати інші фінансові питання сьогодні актуально як ніколи. І у ПУМБ є інструмент, який дозволяє це робити — всеКАРТА. Ми назвемо п’ять причин, чому вам варто оформити її вже сьогодні.

1. Безкоштовне оформлення та обслуговування

Банківські картки можуть бути платними, безкоштовними та умовно безкоштовними. В першому випадку банк бере гроші за місячне або річне обслуговування. Зазвичай, це стосується привілейованого пластику, який йде разом із пакетом послуг: консьєрж-сервіс, аеропортові бонуси у вигляді прискореного проходження паспортного та митного контролю та інше. За умовно безкоштовні картки не доведеться сплачувати у випадку виконання певних умов: якась мінімальна кількість торгових операцій або сума розрахунків.

 

Але найзручнішими для переважної більшості користувачів є саме безкоштовні картки, без якихось особливих умов. Саме такою ПУМБ зробив свою всеКАРТУ. Банк не бере кошти за її випуск та обслуговування.

2. Безкоштовне зняття готівки в банкоматах України

Українці поступово відмовляються від паперових грошей на користь більш безпечних безготівкових розрахунків. Особливо цей тренд спостерігається під час війни. В НБУ кажуть, що з квітня 2022 року обсяг готівки в обігу зменшився на 11 мільярдів гривень. Але обійтися зовсім без неї сьогодні все ще складно. Нажаль, POS-термінали ще є не в усіх торгівельних точках. І, мандруючи країною без готівки, можна легко потрапити в ситуацію, коли розрахуватися буде просто неможливо. Готівка потрібна і волонтерам, яким іноді за неї доводиться скуповувати необхідні для військових речі, заправляти свої автомобілі та інше. Тому кому рідше, кому частіше, але знімати гроші з банкоматів все ще доводиться. І сплачувати за це зайву комісію було б неприємно. У ПУМБ це розуміють, тому зняття готівки з всеКАРТА в усіх банкоматах банку безкоштовне.

ico-3.png
ico-4.png

3. Безкоштовні Р2Р-перекази

Клієнти ПУМБ, які оформили всеКАРТА мають змогу без комісії переказувати гроші в гривні за допомогою ПУМБ Online на картки будь-яких інших банків. Сьогодні це дуже важливо.

 

Війна розділила мільйони українських сімей. Частина громадян (переважно жінки з дітьми), рятуючись від бомб, були змушені розлучитися з рідними в межах країни. Весь цей час родичі намагаються одне одного підтримувати грошима, переказуючи їх з картки на картку. Також, через Р2Р-перекази надходить значна частка грошей і на рахунки волонтерів. Тому можливість робити такі перекази безкоштовно заощаджує кошти мільйонам українців.

4. Зручний додаток ПУМБ Online: 0% за оплату комуналки та поповнення мобільного

Зручний мобільний додаток — must have-річ для кожного банку, який дбає про комфорт своїх клієнтів. Смартфон вже давно перестав бути просто засобом зв’язку. Сучасна, активна людина використовує його для різних цілей: комунікації, отримання інформації, оплати, керування фінансами. Додаток ПУМБ Online створений саме для таких. В ньому можна швидко і зручно оформити всеКАРТА лише за кілька кроків.

 

Банк не бере комісію за операції поповнення мобільного та оплату комунальних послуг.

ico-5.png
ico-6.png

5. Відкриття картки у п‘яти валютах

всеКАРТА можна оформити у одній з п‘яти валют валютах: UAH, USD, EUR, PLN, GBP. Тому ця картка здатна задовольнити «мультивалютні» потреби будь-якого клієнта. Для операцій з гривнею, звичайно, в колекції клієнта має бути всеКАРТА в національній валюті. Часто подорожуєте або отримуєте перекази з-за кордону? Тоді додатково відкривайте картку в іншій потрібній вам валюті. Ще одним бонусом є безкомісійне поповнення всеКАРТА у гривні або валюті. Все просто.

Як бачимо, всеКАРТА — безкоштовний універсальний фінансовий інструмент, який підходить для будь-яких цілей. А ПУМБ, який її випускає, — великий, надійний банк із приватним українським капіталом, який вже понад 30 років підтримує як приватних, так і корпоративних клієнтів, пропонуючи їм ефективні рішення.

 

На всеКАРТА зручно отримувати зарплату, стипендію, пенсію чи соціальні виплати. З нею легко отримувати перекази від друзів, знайомих, партнерів, та допомагати іншим, переказуючи гроші тим, хто цього зараз найбільше потребує. При потребі можна сплачувати комуналку, поповнювати мобільний. І особливо приємно те, що робити це все можна з нульовою комісією.

ico-7.png

Спільний спецпроєкт ПУМБ та «Мінфіну»

ПУМБ.png
minfin-ua.png

АТ «ПУМБ». Банківська ліцензія НБУ №8 від 06.10.2011 р.
Державна реєстрація № 73 від 23.12.1991р

bottom of page