top of page
630f38df3ac611000d7e9f4c.png

ПРИВАТБАНК ВЗЯВ І ЗРОБИВ!

А МЕНІ ЩО З ТОГО? –

СКАЖЕТЕ ВИ

ЯК МІНІМУМ, ЦЕ ЦІКАВО. ДО ТОГО Ж, РЕЗУЛЬТАТИ ВАМ ТОЧНО СПОДОБАЮТЬСЯ

Читайте про головні проєкти, досягнення, плани та пропозиції найбільшого банку країни у 2020-22 роках у спецпроєкті «Мінфіну»

btn.png
630e1936d5259d000e060787_optimiz.png
fin-1.jpg

01

«Мінфін» вивчив річний звіт ПриватБанку за 2020 рік і з'ясував, наскільки ефективною стала робота банку і як це допомогло нам і країні прожити складний «ковідний» рік

btn.png

02

Як проєкт Приватбанку зробив фінансово грамотними понад півмільйона дітей і що з цього виграв сам банк та фінансова система України

btn.png
fin-2.jpg
fin-3.jpg

03

керівника дирекції МСБ Приватбанку

 

Про плани щодо кредитування ФОП, малого і середнього бізнесу, про нові сервіси для підприємців, роботу з проблемними позичальниками і багато іншого

btn.png

04

чи замінить біометрія гаманці та банківські картки

 

«Мінфін» розбирався, який розвиток за минулий рік отримав FacePay24, над чим зараз працюють його розробники і чи зможе ця технологія в майбутньому повністю замінити готівкові розрахунки

btn.png
fin-4.jpg
fin-5.jpg

05

на що здатні кредитні картки і миттєва розстрочка

 

«Мінфін» спільно з Приватбанком розбирався в тому, як використання кредиток і сервісів розстрочки допомагає бізнесу більше заробляти.

btn.png

06

що важливо знати кожному підприємцю

 

«Мінфін» на прикладі Приватбанку розповідає про те, які переваги надають підприємцям можливості цифрового документообігу.

btn.png
fin-6.jpg
fin-7.jpg

07

які стали популярними завдяки Приват24

 

Українці все частіше використовують онлайн-банкінг Приват24 для вирішення повсякденних питань. Розглянемо найпопулярніші послуги від банку.

btn.png

08

допомагають підприємцям розвивати бізнес

 

Вже з початку цього року провідні банки заявили про зниження еквайрингових комісій. «Мінфін» з'ясовував, чого ще очікувати торговцям цього року.

btn.png
fin-8.jpg
fin-9.jpg

09

але у нас є зручні програми реструктуризації

 

В інтерв'ю «Мінфіну» керівник дирекції роздрібного бізнесу Приватбанку Дмитро Мусієнко розповів, які умови кредитування діють у банку з 1 червня, на що можуть розраховувати позичальники.

btn.png

Спільні спецпроєкти Приватбанку, «Мінфіну» та Finance.ua

ПриватБанк.png
minfin-ua.png
finance-logo.png
bottom of page